Maty wejściowe wyłapujące brud

Maty wejściowe wyłapujące brud i wilgoć
3M Nomad™

Maty wejściowe 3M Nomad™ zapewniają skuteczną ochronę podłóg przed brudem i wilgocią.

Zaprojektowane z myślą o długotrwałej eksploatacji w trudnych warunkach, maty wejściowe Terra zatrzymują błoto, piasek i śnieg na zewnątrz budynku. Maty podłogowe Optima chronią przed brudem i wilgocią już wewnątrz budynku, natomiast zadaniem mat Aqua jest maksymalne usunięcie wody i brudu z butów, aby nie były one wnoszone do budynku.

Rodzaje mat wejściowych
W zależności od miejsca gdzie ma leżeć mata (wycieraczka) zaprojektowane są  specyficzne produkty  aby sprostać wymaganiom we współczesnych, nowoczesnych budynkach.

Posiadamyduży wybór:

 

Maty 3M™ Nomad™ Terra – do umiejscowienia na zewnątrz

Zadaniem tych mat strefy zewnętrznej jest maksymalne zatrzymanie błota, piasku i śniegu. Właściwym rozwiązaniem jest asortyment mat Nomad™ Terra doskonale usuwających brud, nadających się do różnych natężeń ruchu do zainstalowania na zewnątrz budynku, także we wgłębieniu pod wycieraczkę oraz wewnątrz jako pierwsza strefa wyłapywania brudu

Maty 3M™ Nomad™ Aqua specjalistyczne maty drugiej strefy(wewnętrzne)

Zadaniem mat strefy wewnętrznej jest maksymalne usunięcie wody z butów, aby nie była ona wnoszona do budynku. Mata strefy wewnętrznej ma również usunąć resztki brudu, których nie wychwyciła mata położona na zewnątrz budynku.

Maty 3M™ Nomad™ Optima 

W dużych budynkach komercyjnych, gdzie jest bardzo duże natężenie ruchu, niezwykle ważną rolę odgrywają wytrzymałe maty podłogowe, które zatrzymują większość brudu i wilgoci, a jednocześnie zawsze dobrze wyglądają, spełniając wszelkie wymogi estetyki.

Maty 3M™ Nomad™ Modular 

Dzięki modułowej budowie mata daje wiele możliwości rozwiązań przy projektowaniu wzoru ich ułożenia tak, aby jak najlepiej dopasować matę do wyglądu wnętrza budynku.Dzięki modułowej budowie mata daje wiele możliwości rozwiązań przy projektowaniu wzoru ich ułożenia tak, aby jak nalepiej dopasować matę do wyglądu wnętrza budynku. Innowacyjne rozwiązanie firmy 3M, które powstało dzięki współpracy pomiędzy działem projektowym 3M a działem rozwoju pracowni architektonicznej Domus Academy w Mediolanie.

 

Nowość - system mat wejściowych Modular – do układania dowolnych wymiarów z gotowych modułów .